Неділя, 09.05.2021, 06:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт вчителів фізики "ЕЛЕКТРОН"

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

конкурси

Конкурси

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

Інформація на сайті http://levenia.com.ua

 

Районні (міські) координатори фізичного конкурсу «Левеня» в Черкаській області

 

Район (місто)

П.І.Б. координатора

Навчальний заклад

Телефон

1

м. Ватутіне

Вавілова Таміла Іванівна

метод.каб

(240)62114

2

м. Золотоноша

Чумак Тетяна Василівна

метод.каб

(237)53746

80979274020

3

м. Канів

Веретільник Олена Петрівна

метод.каб

(236)33200

80977784528

4

м. Сміла

Бровко Галина Володимирівна

метод.каб

(233)44365

4-22-96

5

м. Умань

Ільїна Любов Василівна

метод.каб

0973147959

6

м. Черкаси

Биков Олександр Михайлович

метод.каб

376478

7

Городищенський

Саченко Олена Миколаївна

метод.каб

(234)20158

80674781831

8

Драбівський

Шеляг Олена Григорівна

метод.каб

(238)22303

80975783685

9

Жашківський

Руденко Алла Вікторівна

метод.каб

(247)60726

10

Звенигородський

Ткаченко Микола Олексійович

метод.каб

(240)22119

80977662880

11

Золотоніський

Олексієнко Віктор Павлович

метод.каб

(237)53265

12

Кам’янський

Олексенко Наталія Равилівна

метод.каб

(232)61361

80975213552

13

Канівський

Тітова Ганна Пантелеймонівна

метод.каб

(236)34212

14

Катеринопільський

Футорян Надія Володимирівна

метод.каб

(242)22598

15

К.-Шевченківський

Одноволик Галина Володимирівна

метод.каб

(235)24997

80958380805

16

Лисянський

Запара Олена Герасимівна

метод.каб

(249)62094

17

Маньківський

Городецький Юрій Анатолійович

метод.каб

(248)61567

80963830250

18

Монастирищенський

Соловей Юрій Анатолійович

метод.каб

(246)21901

2-52-56

19

Смілянський

Северинова Алла Миколаївна

метод.каб

(233)44410

80637176158

20

Тальнівський

Безверхий Олександр Володимирович

метод.каб

(231)31004

80669798820

21

Уманський

Ревенко Ганна Миколаївна

метод.каб

(244)32856

80988701442

22

Христинівський

Вознюк Юрій Борисович

метод.каб

(245)22237

23

Черкаський

Тищенко Ірина Анатоліївна

метод.каб

648654

80634969041

24

Чорнобаївський

Войцех Раїса Миколаївна

метод.каб

(239)23006

80677906747

25

Чигиринський

Ляховецький Віталій Володимирович

метод.каб

(230)25470

80975202659

26

Шполянський

Музика Світлана Анатоліївна

метод.каб

(241)55046

80975536222

Обласний координатор: Северинова Алла Миколаївна (т. 64-01-27)

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31